Ekonomi

Emekliye 5000 TL ikramiye ödemesi yapıldı! Hesaplarınıza ödeme alacaksınız

Emekli maaş alan vatandaşlar, emekli maaşlarını, kamu bankaları üzerinden almaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanabilecekleri yeni bir kampanya hazırlandı. Emekli maaşı olan tüm vatandaşlar, emekli maaşları hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, yeni bir kredi kampanyası, kamu bankaları tarafından daha önce kredi alan vatandaşlar içinde hazırlandı.

5000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirerek, kalabilecekleri bu kredilerde kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirmektedir.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanabilmek için emekli maaşlarınızın kamu bankaları üzerinden alınması gerekiyor. Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, emekli maaş hesapları üzerinden şifre oluşturarak hemen bankaların mobil uygulamalarına girebilir ve buradan başvuru yapabilir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, 5000 TL kadar ödeme vermiş olduğunu, kredilerde kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturacağını da açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için 5000 TL’ye kadar hemen aynı gün içinde kredi işlemleri yapacağını duyurdu. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, elinizi sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurularınızı gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri dilediğiniz zaman hesaplarınıza yatırmak kullanabileceksiniz.