Emekli vatandaşların ihtiyaç kredileri borç kapatma kredileri konut kredileri ve taşıt kredileri haricinde, bankalar üzerinden kullanabilecekleri nakit avans limitleri bulunmaktadır. Bankalar genellikle almış olduğunuz maaşın yarısına kadar bu ödemeleri, sizlere yaparak, hesabınıza artı para olarak yüklemeler yapmaktadır. 

Artı para kullanacak olan emekliler için kampanya başlatan Ziraat Bankası ve Halkbank, yaptığı bu kampanya ile birlikte vatandaşlara 4000 TL ye kadar artı para imkanı sağlayacağını duyurdu. Ziraat Bankası Halkbank, artı para imkanından faydalanacak olan müşteriler için internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden de başvurulacak. 

Ziraat bankası 4000 TL ödeme

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, emekli vatandaşların en çok tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden emekli olan vatandaşlar, bankanın internet bankacılığını kullanarak, 4000 TL'ye kadar ödeme alabilmektedir.

Ziraat Bankası, 4000 TL kredili mevduat hesabı başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın internet bankacılığını veya mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra kendi hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Halkbank 4000 TL Ödeme

Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmış olan vatandaşlar, emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda Kredili Mevduat Hesabı olarak 4000 TL ödeme alabilir. Ayrıca, Halkbank üzerinden emekli maaş alan kişiler bu para haricinde, bankadan kredi kartı da kullanabiliyor. 

emekliye-4000-tl-odeme-basladi-ve-bankalar-duyuru-paylasti-emekli-maasi-hesabiniza-odeme-alacak1

Halkbank Mobil uygulamasına giriş yaparak veya bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak, artı para için başvuruda bulunabilir, emekli maaşı üzerinden hemen işlem yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı, Halkbank şubelerine yeni taşıdıysanız 750 TL'ye kadar varan emekli promosyonlarından da faydalanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Halkbank, yaptığı emekli kampanyaları ile birlikte vatandaşlara sürekli olarak acil nakit ihtiyaçlarında para imkanı sağlamaya devam edecek. Emekliler için yapılan diğer kampanyaları öğrenmek istiyorsanız, bankaların resmi internet sitelerine girerek buradan emekli kredileri ve emekli, nakit avans kampanyaları hakkında bilgi alabilir ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.