Nakit ihtiyacı olan emekliler için verilecek olan 2500 TL artı para Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru yapacak olan emeklilere verilmektedir. Daha önce bir banka üzerinden kredi kullansanız bile artı para başvurusunda bulunabilir 2500 TL ödeme alabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmeniz için Ziraat Bankası VakıfBank ve ya Halkbank üzerinden emekli maaşı almanız gerekmektedir. Emekli olan kişiler için verilecek olan 2500 TL nakit ödemesi nakit avans limiti Olarak emekli maaşı hesabınıza ek olarak gönderilmektedir. Sizlerde bu parayı kullandığınız zaman 12 ay vadeye kadar bölerek taksitli nakit avans kemiklerinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru yaparak emekliler için verilen 2500 TL'yi kullanan kişiler düzenli ödemeler sonrasında bu limitleri 10.000 TL'ye kadar yükseltebiliyor. 

Ziraat Bankası 2500 TL Başvuru 

Emekli Bankası dediğimiz zaman aklımıza gelen ve kamu Bankası olan Ziraat Bankası emekli maaşını kendi Bankasından alan vatandaşlara acil durumda kullanmaları için artı para veriyor. Ziraat Bankası 2.500 TL'ye kadar artı para imkanından faydalanmak isteyen kişiler bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak buradan nakit başvurusunda bulunabilir. 

Ziraat Bankası emekli maaşı hesabınız üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak hızlı bir şekilde bu bankadan kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası emekli maaşı alan vatandaşlar nakit avans limitleri haricinde emekli promosyonu ve yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve bu banka üzerinden istedikleri zaman kullanabilir. 

emekli-3

Vakıfbank 2500 TL Ödeme 

Bir diğer kamu Bankası olan Vakıfbank üzerinden de 2500 TL ye kadar acil durumda kullanabileceğiniz kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden VakıfBank müşteri hizmetleri numarası üzerinden veya size en yakın Vakıfbank şubesine giderek emekli maaşı hesabınız üzerinden artı para almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Değerlendirilme kısa bir süre içerisinde yapılır ve sizlere sonuç verilir. Vakıfbank 2500 TL ödeme onayı almanız durumunda ise banka şubesine gitmeye gerek kalmadan hesabınıza artı para olarak 2.500 TL yüklenir.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank haricide Halkbank üzerinden de aynı şartlar dahilinde 2500 TL emekli maaşı hesabınız üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz.