Emekliye 159.000 TL Borçları İçin Ödeme Onayı Geldi! Başvuru Yapan Emekli Hemen Alacak. Emekliye son dakika haberi ile 159.000 TL ödeme haberi var. İşte açıklama...

Emekliye 159.000 TL Borçları İçin Ödeme Onayı Geldi! Başvuru Yapan Emekli Hemen Alacak. Emekliye son dakika haberi ile 159.000 TL ödeme haberi var. Emekli olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında hem kamu bankaları hem de özel bankaları 159.000 TL'ye kadar borç transferi işlemleri yapacağını açıkladı. Emekli olan vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyada 24 ay vadeli en yüksek limitli hem ihtiyaç kredisi, hem de borç transferi kredisi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanya sonrasında daha sonra özel bankalar ve kamu destekli özel bankalarda başvuru başlatarak müşterilerin başvurularını alıyor.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Şekerbank, üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Borç transferi kredisi kullanacak olan vatandaşlar, eğer Şekerbank üzerinden nakit başvurusunda bulunmak istiyorlarsa başvurularını banka şubelerinden kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte yapması gerekiyor. Emekli olan vatandaşları, Şekerbank tarafından başvurularını gerçekleşti ettirmek istiyorsa, banka müşterisi olması gerekecek. Emekli maaşınızı, Şekerbank'a taşıyarak, 159000 TL borç transferi kredisi kullanabilirsiniz. 24 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde, güncel olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınız kapatılmaktadır.

emekliye-159000-tl-borclari-icin-odeme-onayi-geldi-basvuru-yapan-emekli-hemen-alacak1

Ziraat Bankası emekliye 159000 TL nakit, başvuru nasıl yapılır?

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden başvurusunu gerçekleştirecek olan vatandaşlarda, emekli maaşlarını kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden alıyorsa hızlı bir şekilde sonuç alabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda size en yakın Ziraat Bankası şubesine sadece kimliğinizle birlikte gitmeniz yeterli olacak. Ziraat Bankası kredi değerlendirmesine, şube yetkisinde yapacak ve sizin emekli maaşınıza göre, diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı hesaplayarak, sizlere bir limit belirleyecektir. Belirlenen bu limit ile birlikte hızlı bir şekilde nakit kredi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden kampanya hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Ziraat Bankası haricinde diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de aynı şartlara uygun olarak emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden almanız ile birlikte hemen başvurunuzu gerçekleştirerek, borç transferi kredisi kullanabilirsiniz.