Ekonomi

Emekliye 10-20-30-40-50 bin TL ödeme haberi doğru çıktı! Emekliye hemen şimdi ödeniyor!

Emekliye 10-20-30-40-50 bin TL ödeme haberi doğru çıktı! Emekliye hemen şimdi ödeniyor! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından yapılan kampanya duyurusunda, başvurularını gerçekleştirecek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşların 10000 TL ile 50 bin tl arasında emekli maaş hesapları üzerinden krediler verileceği açıklandı.

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara kamu bankaları üzerinden destek olarak 50000 TL’ye kadar alacakları bu kredilerde, başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, kredileri düşük faiz oranları ile birlikte verilmektedir.

Ziraat bankası VakıfBank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu bu haberde, özellikle ilk kez emekli maaşını kendi bankalarına taşıyan vatandaşlara daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi imkanı sağlayacaklarını duyurdular. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden işlem yapacak olan tüm vatandaşlar, kredi başvurularını gerçekleştirir gerçekleştirmez S I 36 ay vadeli olarak ne kadar onay aldıklarını görebiliyorlar.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, bütün kredi kullanacak olan emeklilere 5 dakika içerisinde kredi sonucuna hemen ödemektedir. Cep telefonunuz üzerinden internet bankacılığı uygulamalarını indirerek de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.