Ekonomi

Emekliye 10.000 TL Ödeme Başvurusu Nasıl Yapılır?

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 10000 TL kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere ekim ayı boyunca hemen 36 ay vadeli kredi imkanı sağlanacağını duyurdu.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyalara katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi ödemeleri verilecek önem onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak, yine aynı gün içinde kullandırılacaktır.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden alıyorsanız ve hangi bankadan emekli maaşı alıyorsanız….

Emekli olan vatandaşlar, 10000 TL’ye kadar ödeme almak istiyorlarsa başvurularını banka şubelerinden banka internet sitesinden ve kullanmıyorlar ise internet bankacılığı üzerinden istedikleri zaman yapabilecekler.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank veya Halkbank üzerinden alıyorsanız ve hangi bankadan emekli maaşı alıyorsanız o bankanın resmi internet sitesine girerek, 10000 TL kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Daha önce bu bankalardan kredi alsanız bile ağacın ihtiyacımızın olmasını, belirttiğiniz durumlarda, 10000 TL’ye kadar sizin emekli maaşınıza göre, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sizlere sunulacaktır.