Ekonomi

Emekliye 10.000 TL ile 100.000 TL arasında net ödeme yapıldı!

Emekli maaş alan vatandaşlar, nakit ödemelerden faydalanmak istiyorlarsa, 10000 TL ile 100000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, hemen işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi olarak emekli kredisi kullanabilir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvuruları ile birlikte sizlerde 100000 TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız, bankaların politikalarına uygun bir emekli olmanız durumunda ve maaş müşterisi olmanız durumunda hemen başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabilirsiniz.

Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, destek ödemeleri internet üzerinden de yapacağını açıkladı. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de işlemlerinizi yapabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden hemen kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan tutarları hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi imkanı sağlanmaktadır.

Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların başvurularını yapmak için en yakın banka şubelerine giderek işlem yapabilecekleri gibi, ayrıca kredi kullanacak olan kişilere emekli olması durumunda internet üzerinden de işlem yapabiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan vatandaşlara aynı gün içinde hizmet verilecek ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak da hemen kullandırılacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine giderek sizlerde emekli maaş hesabınız ile kredi alabilir ve diğer bankadaki olan tüm borçlarınız da kapatabilirsiniz.