Emekli olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa kamu bankalarından ve özel bankalardan bankaların yapmış olduğu kampanyalara katılarak ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar emekli olmaları durumunda Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almak istiyorsa bu bankadan emekli maaşı alması gerekmektedir. Ziraat Bankası emekli olan vatandaşlara yüksek limitli ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Daha önce Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kullanan vatandaşlar ise tekrardan acil paraya ihtiyacı olmaları durumunda bankadan 10 bin TL'ye kadar nakit ödemesi alabiliyor. Banka vermiş olduğu bu nakit ödemelerinde 10.000 TL'ye kadar vatandaşlarına artı para olarak nakit avans limiti emekli maaşı hesabı yatırıyor.

Ziraat Bankası emekli hesabınız olması durumunda banka hesabını üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte bankanın uygulamasını indirerek Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden giriş yapabilir ve nakit avans başvurusunda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası nakit avans başvurusu yapan vatandaşlar bin TL ile 10.000 TL arasında ödeme alacak Ve bu para kendi hesaplarına artı para olarak yatacaktır.

emekli-4

Banka mobil uygulaması üzerinden başvuru yapamayan vatandaşlar müşteri hizmetlerini arayarak veya en yakın banka şubesine giderek buradan da diledikleri zaman nakit kredi başvurusunda bulunabilir. Acil destek Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler de Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 10.000 TL 36 ay vadeli nakit kredi kullanabilirler.