Türkiye'de yaşayan milyonlarca emekli vatandaşı oldukça yakından ilgilendiren müjdeli haber, resmi gazetede ilan edilmesi ile beraber gündem oldu buna göre emeklilerin hesabına 750 TL yatacak.

Türkiye'de yaşayan milyonlarca emekli vatandaşı oldukça yakından ilgilendiren müjdeli haber, resmi gazetede ilan edilmesi ile beraber gündem oldu buna göre emeklilerin hesabına 750 TL yatacak.

Resmi gazetede ilan edildiğine göre emekli vatandaşların hesabına 750 TL yatacak. Bütün ayrıntılar ve çok daha fazlası haberimizin devamında...

2022 senesinin Ocak ayı artışından itibaren emekli vatandaşlara en düşük maaş 2500 TL olacak şekilde ödenmeye başlandı. Bankalar, bu maaşlara ek bir şekilde emekli yurttaşları da ek terfi avantajı sağladı. En düşük emekli maaşı 2500 TL olduğu hesaba katıldığında SGK'nın 2500 TL nin üzerinde maaşı olan emekli vatandaşlara yapmış olduğu 750 TL'lik emekli promosyon ödemeleri artık bütün emekli vatandaşlara güvenli, kolay ve çok hızlı bir biçimde istemiş oldukları gibi ve istedikleri zaman dilimi içerisinde ödenebilecek. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'nın başlatmış olduğu kampanya virgüle resmi gazetede resmen ilan edildi.

SGK ile Ziraat Bankası arasında gerçekleştirilen işbirliği ile yürürlüğe giren bu program kapsamında, emekli maaşlarını bankaya yatıran ve 3 yıl boyunca maaşlarını bankaya aktarmayı taahhüt eden emekli vatandaşlara promosyon ücreti sunuluyor. Emekli maaşlarını Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan alan ya da emekli maaşlarını yeni alan vatandaşlar, 750 TL'ye kadar emeklilik promosyon ücretlerinden istedikleri gibi ve hızlı bir biçimde faydalanabiliyor.

2022 Emeklilik Kampanyaları

emeklilerin-dikkatine-resmi-gazetede-de-ilan-edildi-hesabiniza-750-tl-yatacak1

750 TL’ye varan emeklilik kampanyalarının yanı sıra aynı zamanda bankalarda emekliler açısından kaliteli bir kredi kampanyası yürütmek amacıyla çok yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Emekli kampanyalarının yanı sıra aynı zamanda kamu bankalarında emeklilere 750 TL’lik kredi çalışmaları yürütülüyor. Bu bankaların haricinde ihtiyaç kredilerinizi, kredi kartı borcunuzun olması durumunda mevcut kredi başvurularınızı herhangi bir bankaya iletilmek suretiyle üst limitli borç kapatma kredisi alabilir ve böylelikle bütün borçlarımızı kamu bankaları şubelerine getirebilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Emekli vatandaşların emeklilik promosyonu müracaatlarında bulunmayı istemeleri halinde banka hesaplarından alacakları internet bankacılığı şifresi ile beraber banka şubesinden kamu bankaları mobil uygulamalarından problemsiz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Emekli promosyonuna başvuru işlemleri gerçekleştirildiğinde ilk maaş üzerinden 150 TL+ para kazanacak ve verilen bu parayı dilediğiniz gibi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.