Emekliliğini almış olan bireylere 3 bin TL’ye değin ödeme gerçekleştirilecek. Bankadan yapılan açıklama dahilinde 3 bin TL başvuruları bugün itibarıyla başlamış bulunuyor. Son dakika haberi ile emekliler için yeni bir kredi kampanyası açıklanmış oldu. Bu açıklama ise Yapı Kredi Bankası’ndan geldi. Bahsi geçen banka, emekli vatandaşlara bizzat 3 bin TL’lik bir ödeme gerçekleştireceğini net şekilde duyurdu.

Dilerseniz şubeye dahi gitmeden bu krediyi alabileceksiniz. Yetmiş yaşına dek başvuruda bulunmak isteyen emekli vatandaşlar 3 bin TL ödemeden faydalanmak için bankanın mobil aplikasyonuna giriş yaparak diledikleri zaman 3 bin TL için başvuru yapabilir. Bu kredinin 36 ay vadesi vardır. İhtiyaç kredisi kapsamında yer alır. Yapı Kredi Bankası düşük tuttuğu faiz oranlarıyla işlemleri yapmış olacak.

Yapı Kredi Bankası 3 bin TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası aracılığı ile çekmekte olan vatandaşlar, bu durumun yanı sıra Yapı Kredi Bankası SMS kredi servisini de kullanmak suretiyle tamamen hızlı şekilde 3 bin TL ödeme başvurusu yapabiliyor. Eğer siz de Yapı Kredi Bankası’nın bu özel kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası bünyesine taşımanız lazımdır.

Bu bankanın kampanyasına katılmak istiyorsanız 36 ay vade ve birinci taksit ödemelerinde doksan gün kadarlık bir erteleme hakkına da sahip oluyorsunuz. Emekli maaşınızı bahsi geçen bankadan alıyorsanız ve daha evvel hiçbir biçimde kredi almadıysanız banka size 250 bin TL’ye değin ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bunun yanı sıra bankalara dağılmış bir biçimde borcunuz varsa bu bankada her borcunuzu bir araya toplayıp krediye başvurabilirsiniz.

emeklilere-mujdeli-haber-geldi-3000-tl-haberi-herkesi-sevindirecek-gibi-gorunuyor1

SMS ile Başvuru Yapılabiliyor

Yapı Kredi Bankası’na kayıtlı cep telefonu numaranız aracılığıyla göndereceğiniz SMS mesajı ile beş dakika en az 3 bin TL olmak koşuluyla kredi kampanyasına başvurup işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 3 bin TL ihtiyaç kredisi konusunda başvuru yapmak için banka şubesine giderek de işlemlerinizi halledebilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde bankadan dönüş alarak kredinizi çekebilmiş olursunuz.