Bu haber emekliler için. Emekli maaşınızı almış olduğunuz bankaya başvuruda bulunarak maaşınızı Denizbank’a taşıyıp ve 3 yıl süre ile maaşınızı başka bankadan almama sözü verirseniz böylelikle bankadan hesabınıza 2.500 TL maaş promosyonu yatırılacak.

Ancak bu başvuruyu 2021 yılı Aralık ayı sonuna kadar yeni yıla giriş yapmadan bankaya müracaat edip taahhüt vermeniz gerekir.

Bu zamana kadar müracaat etmeyen vatandaşlar 2022 yılı itibari ile bankanın bu uygulamasından yararlanamayabilirler. Vatandaşlar içi hazırlanan bu kampanya ile hesabınıza geri ödeme olmadan nakit 2.500 TL ödeme yatacaktır. Eğer Denizbank’tan emekli maaş alıyorsanız bu kampanya sizi yakından ilgilendiriyor. Emekli maaşınızı taşımanız durumunda emekli maaş promosyonundan sizlerde faydalanabilirsiniz.

Denizbank’ın yayınlamış olduğu duyuruya göre 2.500 TL emekli maaşı bulunan vatandaşlar bu bankaya başvuruda bulunarak 1.750 TL’ye kadar maaş promosyonundan faydalanabilecekler. Eğer emekli maaşınız 2.500 TL’nin altındaysa bu maaş promosyonundan 1.500 TL’ye kadar faydalanabilirler. Denizbank ile böyle bir anlaşma yaparak emekli maaş hesabınızı Denizbank’a taşımanız durumunda promosyon ödemesi bu banka tarafından yılbaşı öncesine kadar yatırılacaktır.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk bankası da vatandaşlara yardımcı olabilmek amacıyla maaş promosyunu vereceğini duyurmuştu. Yine bu bankaların üzerinden de 750 TL’ye kadar emekli maaş promosyonu alabileceksiniz. 3 yıl boyunca emekli maaşınızı bu bankalardan almayı taahhüt ederseniz bu bankalarda ki kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Emekli maaş promosyonu alabilmek için bankalara gidip başvuruda bulunabilir ayrıca mobil bankacılık veya web siteleri üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

kimlik-numarasina-7500-tl-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-odenecek1

Yapı kredi emekli vatandaşlara promosyon veren bankalar arasında bulunmaktadır. 3 yıl boyunca bu bankadan maaş alacağınıza dair taahhütte bulunursanız 2.500 TL’ye kadar promosyonu üzerine 5.000TL değerinde olan ek bir hesap vermektedirler. Yapı kredinin vereceği promosyonlar ise şu şekildedir: 1.500 TL maaşa 1.500, 1.500 TL ve 2.500 TL’ye kadar maaş alan vatandaşlar 2.000 TL promosyon alabilecekler. Maaşınız 2.500 TL üzerindeyse 2.500 TL promosyon alabileceksiniz.

Emekli maaş promosyonundan faydalanmak isteyen vatandaşlarımız 2021 Aralık ayının sonuna kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.