Bankalar Türkiye'de vatandaşlar için sıraya girmiş durumda. Her banka müşteri portföyünü artırmak için adeta birbirleri ile yarış içerisine giriyorlar. Bu süreçte bankalar müşterileri için kesenin ağzını açmaya devam ediyorlar. Banka promosyon ödemeleri emekli vatandaşlara verilen bir hak olmakla birlikte kamu ya da özel banka fark etmeksizin sorunsuz bir şekilde ödeme yapılmaktadır. 

Bankalar yeniden emekliler için promosyon reklamlarına başladılar. Kesenin ağzını açan bankalar yavaş yavaş programlarını da açıklamaya başladılar. Emekliler ise bankaların promosyon tekliflerini incelemeye başladılar. En iyi teklifi buldukları an maaşlarını bankaya taşımak için harekete geçecekler. Bu süreçte emekliler istedikleri zaman başka bir banka ile çalışabilirler ancak bu süreçte bankadan süre öncesinde aldıkları promosyon ödemesini geri ödemek zorunda kalacaklar. 

2021 YILINDA NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ VERİLECEK?

Emekli vatandaşlar bankaların açıkladıkları emekli promosyon ödeme miktarını merak etmeye başladılar. Bununla birlikte ücret ölçüsü de arama motorları üzerinde sorgulanmaya başladı. Bu ölçü genel olarak bankaların çalışma prensibine göre ve emeklilerin almış olduğu ücrete göre değişiklik göstermektedir. 

Bankalar tarafından 2021 yılında ödenen en az promosyon ücreti 500 lira olarak açıklandı. Maaş durumu ve bankanın insiyatifine bağlı olarak ek ödemelerle birlikte bu rakam 2 bin 500 liraya kadar çıkmaktadır. 

DENİZBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONUNU AÇIKLADI!

2-16

Denizbank bu süreçte emeklilerin merak ettiği emekli maaş promosyon ödemeleri hakkında açıklamalarda bulundu. 2021 yılına ait olan emekli maaş promosyon miktarları açıklandı. Bu süreçte bin 500 lira emekli maaşı olan vatandaş bankadan 675 lira ödeme alacak. 
Bin 500 lira ile 2 bin 500 lira arasında maaşı olanlar için ise banka tarafından 850 lira ödeme yapılacak. 2 bin 500 liranın üzerinde emekli maaşı olanlara ise bin lira ödeme yapılacak.