Ekonomi

Emeklilere 3 bankadan müjde verildi! Unutulmadılar, Hemen ödeme alın!

Emekli maaşınızı Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank üzerinden alıyor olmanız durumunda sizlere yeni bir paket açıklandı ve bu paket ile birlikte acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz duyuruldu. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için Garanti Bankası, Denizbank ve Akbank, resmi internet siteleri üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi vereceğini yayınladı. Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyada, emekli maaşı bu bankalar üzerinde olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alabiliyor.

Garanti Bankası

Emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alan vatandaşlar, banka şubelerine gidecek zamanı yok ise başvurularını gerçekleştirmek için ilk bankanın mobil uygulamasını kullanabilir veya resmi internet sitesi üzerinden internet şubelerine giriş yapabilir.

Denizbank

Denizbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar ise birden fazla kredi başvurusu yöntemleriyle birlikte ne kadar kredi onayı aldıklarını, hemen görebilmektedirler. Denizbank üzerinden nakit ihtiyacı olup, kredi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere banka 5 dakika içerisinde sonuç vererek, hemen aynı gün içinde kredi ödemesini vermektedir.

Akbank

Akbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılan bol nakit kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde Akbank Direkt uygulaması üzerinden sonuç verilir ve hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurusu ile birlikte ihtiyaç kredinize hemen emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte alabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için aynı gün içinde kredi ödemeleri verilecek ve onaylanan bu krediler ile birlikte de hesaplarınızı istediğiniz limitlerde kredi ödemeleri alabileceksiniz.