Türkiye İş Bankası, düzenlediği yeni kampanya ile 8 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında maaşını bankaya taşıyan emekli vatandaşlara 2 bin TL'ye kadar promosyon verileceğini duyurdu.

Emekli vatandaşların 3 senedir bir aldığı promosyon kampanyasında Türkiye İş Bankası'ndan güzel haber geldi. Türkiye İş Bankası, düzenlediği yeni kampanya ile 8 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında maaşını bankaya taşıyan emekli vatandaşlara 2 bin TL'ye kadar promosyon verileceğini duyurdu.

Emeklilere 2 BİN TL promosyon müjdesi

Bankadan yapılan açıklamaya göre, 8 Kasım-31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur)

*1.500 liradan düşük maaşlar için 1.750 lira,

*1.500-2 bin 500 lira arası maaşlar için 1.875 lira ve

* 2 bin 500 lira ve üzerinde maaşlar için 2 bin lira nakit promosyon ödemesi alıyor.

Ayrıca banka tarafından yapılan açıklamada maaşını taşıyan emekli vatandaşların ülke içinde sayısı bin 200'ü aşan şube ve 6 bin 500'e yakın bankamatik aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşabilecekleri aktarıldı.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Öte yandan diğer bankalarında emekli vatandaşların maaşlarını taşımaları karşılığında çeşitli kampanyaları bulunuyor.