Mübarek Ramazan ayına giriş yapmamıza sadece birkaç gün kala milyonlarca emekli vatandaşı oldukça yakından ilgilendiren emekli bayram ikramiyeleri de tekrardan gündemdeki yerini almaya başladı.

Emekliler Rahat Nefes Alacak, İşte Karşınızda 2022 Bayram İkramiyeleri. Mübarek Ramazan ayına giriş yapmamıza sadece birkaç gün kala milyonlarca emekli vatandaşı oldukça yakından ilgilendiren emekli bayram ikramiyeleri de tekrardan gündemdeki yerini almaya başladı. 2022 senesi açısından emekli bayram ikramiyesini ne kadar yatacağını merak eden emeklilere bu haberimizde bütün bilgileri vermeye çalışacağız.

Emekli İkramiyelerine Zam Yapılacak Mı?

 Emekli ikramiyeleri ne kadar olacak? Bu soruların cevapları aranmaya başladı. Bu senenin ödemeleri isem nisan ayının sonunda gerçekleştirilecek. Diğer taraftan konu ile alakalı 4 formül üzerinde duruluyor. Emekli bayram ikramiyesi zammı ne kadar olacak? İşte bu soruların cevapları ve çok daha fazlası haberimizin detaylarında...

Emekliye Bayram İkramiyesi Ne Zaman Hesaplara Yatacak?

Onbir ayın sultanı mübarek ramazan ayı, bu sene 2 Mayıs'ta başlayacak. Bilindiği gibi emekli vatandaşlara Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı öncesinde emekli ikramiyeleri veriliyor. Yani emekli vatandaşlar, Ramazan Bayramı ikramiyesini 2 Mayıs 2022 tarihinden önce hesaplarında gelecek.

emekli-aa

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

2022 Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı Emekli İkramiyesi Ne Kadar Olacak?

2022 senesi için asgari ücrete %50 oranında bir zam yapılması ile beraber memurlara ve emekli vatandaşlara gerçekleştirilen ilave iyileştirmeler aynı şekilde ikramiyelerde de artış beklentisi meydana getirdi. 2022 senesinin ilk bayram ikramiyesi açısından nisan ayı sonunda ödemelerin yapılması bekleniyor. Bayram ikramiyesi zammı açısından ise 4 formül mevcut. Konuyla alakalı kesin ve net bir bilgi ortaya çıktığında bu satırlardan öğrenebilirsiniz.