Emekli vatandaşlara rahat bir nefes aldıracak son dakika açıklama banka tarafından yapıldı. Buna göre 10.000 TL ödeme yapılacak. Emekli vatandaşlar açısından başlatılan bu yeni kampanyada Ziraat Bankası anında ödemeli yeni gelir belgesiz emekli kredisi sunacağını açıkladı.

Emekli vatandaşlara rahat bir nefes aldıracak son dakika açıklama banka tarafından yapıldı. Buna göre 10.000 TL ödeme yapılacak. Emekli vatandaşlar açısından başlatılan bu yeni kampanyada Ziraat Bankası anında ödemeli yeni gelir belgesiz emekli kredisi sunacağını açıkladı.

Uygun faiz oranları ile alınacak bu krediler yalnızca emekli olan emekli maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alan vatandaşlar açısından geçerli olacak. Kredi alacak vatandaşlar açısından başlatılan bu kampanyada uygun faiz oranları ile kredinizi anında 36 aylık vade seçeneği şeklinde kullanabilirsiniz.

Emekli  bankası olarak bilinen Ziraat Bankası , yapmış olduğu bütün kampanyalarda uygun faiz ile kredi sunacağını duyurdu. Ziraat Bankası kredi alacak olan vatandaşlar açısından yapmış olduğu bu açıklamada, kredilerini anında hesaplarını atacakları yeni kampanyasını ilan etti. Uygun faiz oranları ile beraber anında kredinizi kullanmanız mümkündür. Emekli Bankası olan Ziraat Bankası, 10.000 TL açısından banka şubelerine davet etmeden kredi sunacağını açıkladı.

Emekli Vatandaşlara Ziraat Bankası'ndan Nakit Avantajı

emekliler-rahat-bir-nefes-alacak-bankadan-aciklama-geldi-ve-10000-tllik-odeme-hesaplara-yatacak1

Emekli maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alan vatandaşlar, anında alacakları bu kampanyaya sadece 5 dakika içinde netice alarak başvuru işlemlerini yapabilecekler. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, 3 ay ertelemeli olacak şekilde ve 36 aylık vade seçeneği olacak şekilde bu kredilere başvuru işlemlerini yapabilir. 36 aylık vade seçeneğine kadar kullanılacak kredilerde banka anında onay alınması durumunda internet bankacılığı kredisini kullandırarak.

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Kredi notu uygun olan vatandaşlar, başvuru işlemlerini internet bankacılığı üzerinden yaptıkları halde anında ödeme alabilecek ve ödemelerini hesaplarına aktarabilecek. Ziraat Bankası üzerlynden emekli maaşı alan vatandaşlar, emekli maaşlarının üzerinden yalnızca 10.000 TL değil daha da yüksek limitlerde kredi alabilecek.

 Koronavirüsü pandemisi döneminde gerekse de diğer acil nakit para gereksiniminin hissedildiği zor durumlarda Ziraat Bankası vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşını alan vatandaşlar ile maaşını başka bankadan Ziraat Bankası'na taşıyacak olan kişileri anında 10.000 TL'lik nakit ihtiyaç kredisi sunulacak. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen vatandaşların kimlik kartları ile beraber en yakın Ziraat Bankası şubelerine gitmeleri ile başvuru işlemlerini yapmaları mümkün olduğu gibi aynı şekilde banka şubesine dahi gitmeye gerek olmadan oturdukları yerden emekli vatandaşların, Ziraat Bank mobil bankacılık sistemini erişim sağlayarak internet bankacılığı şifresi ile beraber mobil ortamda başvuru işlemlerini hallet meleri ve böylelikle Kredi çekmeleri mümkün olacaktır.