Emekliler Müjde! Hesaplarınızı Kontrol Edin, O Paralar Yapmaya Başladı!. Son dakika haberi...

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Nakit paraya sıkışan emekli vatandaşlar açısından başlatılan 6 bin TL'lik kampanyaya müracaat işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar, Sadece 5 dakika içinde sonuç alabilecek. Emekli maaşlarını Ziraat Bankası, Vakıf Bankası ve Halk Bankası üzerinden almakta olan emekli vatandaşlar açısından başlatılan bu karede kampanyasında 36 aylık vade seçeneği ile 6000 TL’lik nakit krediye kullanmaları mümkündür. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen yurttaşlar, kamu bankaları üzerinden müracaat işlemlerini gerçekleştirerek ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapabilecek.

Daha önce kamu bankaları üzerinden emekli kredisi kullanmış olan vatandaşlar, kendi kimlik numaraları üzerinden 6.000 TL'ye varan ve gelir belgesiz bir şekilde nakit onayı alabilecek. Müracaat işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden almaları gerekir. Müracaat işlemlerinin gerçekleştirilmesini hemen sonra çok hızlı bir biçimde emekli vatandaşlara krediye müracaat işlemleri ile ilgili sonuç bildirilecek, onay verilen tutarlar ise anında görülebilecek.

Kamu bankaları (Ziraatbank, Vakıfbank, Halkbank) Emekli Kredisi Müracaat İşlemleri Nasıl Yapılır?

emekli-3-1

Kamu üzerinden nakit müracaat işlemlerini yapan emekli vatandaşlar, ihtiyaç kredilerini kullanmak istemeleri halinde banka şubelerine giderek kimlikleri ile beraber müracaat işlemlerini yapabilir. Düşük faiz oranları ile sunulacak ihtiyaç kredisi kampanyasında diğer taraftan banka müşterisi olan vatandaşlar, internet bankacılığını kullanarak da kredi alabilecek. Kamu bankalarının 

Emekli vatandaşların kamu bankalarından maaşlarını almaları durumunda başvuru işlemlerini yapmaları ve uygun kredi avantajlarından faydalanmaları mümkündür.