Ekonomi

Emekliler Kuyruk Oluşturdu! 10 bin TL ödeme almak isteyenlere hemen işlem yapılıyor

Emekliler, son zamanlarda emekli promosyon kampanyalarını takip ederek, en fazla hangi bankadan emekli promosyonu alabilirim bunun araştırmalarını yapmaktadırlar. Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası üzerine taşıyan vatandaşlara banka tarafından yapılan duyuru sonrasında 10000 TL’ye kadar emekli promosyonu duyurusu yapıldı. Emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası şubelerine taşıyarak bu üç yıl bu bankadan maaş almayı taahhüt ederseniz sizlere en fazla 10000 TL’ye kadar emekli promosyon ödemeleri yatırılmaktadır.

EMEKLİYE 10 BİN TL ÖDEME

Emekli maaşı alan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankasına, emekli maaşını taşımaları durumunda toplamda 10000 TL’ye kadar olmak üzere, emekli promosyon alabilecek. Verilecek olan emekli promosyonlarında 7500 TL’ye kadar sizlere normal, promosyon verilirken, kalan 2500 tl emekli promosyonu ise sizin bu bankaya arkadaş davet etmeniz durumunda olacaktır. tanıdığınız veya akrabası olduğunuz kişileri emekli maaşını Yapı Kredi Bankası şubelerine taşımak kaydı ile birlikte kişi başı 250 TL ve toplamda 10 kişi taşıyarak 2500 tl kadar daha ödeme alabilirsiniz.

Emekli maaşını bu bankaya taşıyarak, 30 Eylül tarihine kadar 7500 TL ödeme almak isteyen vatandaşlar, en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek veya banka şubesine gitmeden de işlemlerini yapabilecekleri açıklandı. Emekli maaşınızı bu bankaya taşımak için kendi emekli maaş almış olduğunuz banka üzerindeki tüm blokeleri kaldırıp tüm borcunuz varsa bu borçları ödedikten sonra hemen ertesi gün Yapı Kredi Bankası şubesine giderek emekli maaşınızı taşımayı taahhüt edebilirsiniz. başvuru yaptıktan sonra sizlere sonuç verilecek ve onaylanan tutarda emekli maaşı, hesabınıza göre, hesabınıza yatırılacaktır.