Ekonomi

Emekliler için ödemeler bugün başladı! ATM üzerinden alacağınız 9000 TL Nakit Ödemesi İçin Para Verilecek!

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte 9000 TL kadar ödeme almak isteyen tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. Emekli maaş almış olduğunuz banka üzerinden sizlere verilecek olan bu kredilerde, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli kredi politikalarına uygun olmaları durumunda aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirileceği duyuruldu.

Emekli maaş hesabınız aracılığıyla birlikte alabileceğiniz 9000 TL nakit kredi kampanyalarından faydalanmak isteyen tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, destek kredileri ödeyeceğini açıkladı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Destek İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapmış olduğu duyuruda, uygun faiz oranlarından yararlanmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini duyurdu.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden ve internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvurular ile birlikte kredilerinizi hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak da ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan Krediler hesaplarına yatırılarak, hemen aynı gün içinde kullandırılmaktadır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan kamu bankaları özellikle düşük faiz oranları ile birlikte vermiş olduğu kredilerde sizlere 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturmaktadır. Size en yakın banka şubesine giderek de hemen destek alabilirsiniz.