Emekliler Dikkat: Ziraat Bankası Son Dakika Duyurdu!

Emeklilere olarak bir son dakika kampanyası başlatıldı. Ziraat Bankası, emeklileri doğrudan ilgilendiren önemli bir promosyon kampanyasına yönelik açıklamalarda bulundu. Buna göre maaşını ziraat bankasına taşıyan emekli kişilere nakit olarak promosyon ödemeleri yapılacaktır. Bir defalık olarak yapılacak bu ödeme 750 TL’ye kadar olarak açıklandı. Banka tarafından promosyon kampanyasının detayları ve kullanım koşulları da açıklanmıştır.

ZİRAAT BANKASI PROMOSYON DETAYLARI

SGK, Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emekli maaş ödemesini banka üzerinden alan müşterilere banka tarafından; 1500 TL’ye kadar olan emekli maaşlarına 500 TL, 1500 ile 2000 TL arasında maaş olanlara 625 TL, 2500 TL ve üzerindeki limitlerde emekli maaşı alan kişilere ise 750 TL tutarında üç yıl kapsamında promosyon ödemesi nakit olarak yapılacaktır.

ziraat1-1

Emekli maaşları üzerinden promosyon kampanyasına katılmak ve nakit olarak bu ödemeleri alabilmek için ise emekli maaşının üç yıl boyunca bu banka üzerinden alınacağına yönelik taahhüt verilmesi gerekmektedir. Banka üzerinden birden fazla emekli maaş alan kişilerin promosyon hesapları ise toplamda alınan maaş tutarına göre hesaplanmaktadır.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Banka tarafından başlatılan emekli maaş promosyon ödeme kampanyasına ilişkin detaylı bilgi alabilmek adına bankanın resmi internet sitesi üzerinden araştırma yapılabilir. Promosyon ödeme kampanyasına katılmak için ise bankanın şubeleri, internet sitesi, mobil uygulaması, banka ATM’leri ve SMS ile müşteri iletişim merkezi üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde bekleme olmadan yapılabilmektedir.