Milyonlarca emekli vatandaşın acil nakit ihtiyacına çözüm olacak haber duyuruldu. Emekliler hiç karşılık ödemeden anında nakit para alabilecek. Bankalar emekli vatandaşlar için son duyurularını yayınladı. Emekliye promosyon ödemesinde sona gelen bankalar 31 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru yapan emekliler için kesenin ağzını açıyor. Sadece nakit promosyon imkanı değil aynı zamanda emeklilere bankanın ürünlerinden de avantajlı şekilde yararlanma imkanı bekliyor. Peki başvurular nasıl ve nereye yapılacak? Emekliye promosyon veren bankalar ne kadar ödüyor?

Emekli vatandaşlar, maaşlarına ek olarak bankalardan promosyon ödemesi de alabiliyor. Emekliye verilen promosyon tutarları bankaya ve maaşa göre farklılık gösteriyor. Ayrıca bazı bankalar emekli vatandaşlardan koşul olarak sadece maaşını taşımasını ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermesini isterken bazı bankalar ise ek koşullar arayabiliyor. Emekliye promosyon duyurusunda güncelleme yapan bir bankada Şekerbank oldu. Peki Şekerbank ne kadar emekli promosyonu veriyor? Şekerbank promosyon başvurusu nasıl yapılır?

emekliler-dikkat-acil-nakit-ihtiyaciniz-varsa-bu-firsati-kacirmayin-karsiliksiz-geri-odemesiz-2-1

ŞEKERBANK NE KADAR PROMOSYON ÖDEMESİ VERİYOR?

Yeni yılın gelmesi ve emekli maaşlarının değişmesi ile birlikte Şekerbank promosyon ödemeleri de değişti. Maaşını Şekerbank’a taşıyarak 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere 3000 TL'ye kadar nakit promosyon ödemesi yapılacak. En düşük emekli maaşının 2500 TL olarak Güncellenmesi ile birlikte Şekerbank da emekliye promosyon tutarlarını güncelledi. 2500 TL ve üzeri emekli maaşı alanlar Şekerbank’tan 2700 TL nakit promosyon alma şansı elde edecek. Ayrıca Şekerbank Bonus kredi kartını kullanan emekliler yaptıkları harcamalara ek olarak 300 TL Bonus kazanma imkanı bulacak.

emekliler-dikkat-acil-nakit-ihtiyaciniz-varsa-bu-firsati-kacirmayin-karsiliksiz-geri-odemesiz-2-3

ŞEKERBANK PROMOSYON BAŞVURU ŞARTLARI

Emekli vatandaşların Şekerbank tam promosyon alabilmesi için tek bir şarj bulunuyor. Emekli maaşını Şekerbank taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emekliler hemen promosyon ödemesi alabiliyor. Şekerbank promosyon başvuruları bankanın şubelerinden ve e-devlet aracılığı ile yapılabiliyor. Başvuru sırasında herhangi bir evrak götürmeniz gerekmiyor sadece T.C. kimlik kartı ile birlikte şubeye gitmeniz yetiyor.

emekliler-dikkat-acil-nakit-ihtiyaciniz-varsa-bu-firsati-kacirmayin-karsiliksiz-geri-odemesiz-2-2

ŞEKERBANK PROMOSYON ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILIR?

Emekli vatandaşlar maaşlarını Şekerbank’a taşımaları ve taahhüt sözleşmesini imzalamaları halinde 3 gün içerisinde promosyon ödemelerinden faydalanabiliyor. Ancak yeni emekli olanlar Şekerbank'tan ilk maaşlarını aldıktan sonra promosyon ödemesini kullanabiliyor. Promosyon ödemesi tek sefere mahsus olarak yapılıyor ve toplu şekilde hesaba yatıyor. Daha sonra başka bir bankayı tercih etmek ve maaşını taşımak isteyen vatandaşların aldıkları promosyon tutarını geri iade etmeleri gerekiyor.