Emekli olan kişilere yönelik yapılan kampanyalardan bir diğeri nakit avans kampanyaları ile Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank üzerinden onay verildi. Emekli maaşlarını bu üç bankadan birinden alan vatandaşlar Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank üzerinden işlem yaparak 1.000 TL ödeme alabilirler. Emekli maaşlarını bu bankalardan alan vatandaşların hesaplarına bu ödeme artı para olarak yatacak. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank’dan emekli maaşı alan vatandaşlarımız 1.000 TL ödeme almak istiyorlarsa bankaların internet bankacılığını kullanarak 7/27 başvuru yapabilecekler.

Emekli maaş alan kişiler 1.000 TL ödeme almak istiyorlarsa bankanın düzenlemiş olduğu kampanyaya katılarak kendi hesaplarından kredili mevduat hesabı başvurusu yapıp artı para alabilirler. Bankadan daha önce kredili mevduat hesabı açan ve onay alan vatandaşlar yüksek limitli krediler için başvuruda bulunabilecekler. Bankaların en kolay başvurma yöntemi ise mobil uygulamadır.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank’dan alacağınız mobil bankacılık şifresi ile işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank mobil bankacılık şifresi ile uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanları sunmaktadır. Yüksek limitli kredi başvurularınız için de mobil bankacılık üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz.

12-6

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank’tan emekli maaşı almıyorsanız emekli maaşınızı bu bankalardan birine taşıyarak hızlıca sonuç alabilir ve onaylanmış olan kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Maaş taşıma işlemini e-devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz veya size en yakın sosyal sigorta kurumundan maaş taşıma işleminizi T.C kimliğinizle gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankaların resmî web sitelerinden veya müşteri temsilciliklerinden kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Emekli maaşınızı özel banka üzerinden alıyorsanız maaşınızı almış olduğunuz mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden başvurularda bulunarak kampanyalara katılabilirsiniz. 1.000 TL veya üzerinde olan kredilerinizi uygulamalar sayesinde hesabınıza yükleyebilirsiniz. İş Bankası Denizbank Yapı Kredi Bankası Garanti Bankası ve Akbank gibi bankaların yapmış olduğu bu kampanyalarla birlikte emekli olan vatandaşlarımıza yüksek limitli kredili mevduat hesabı sunmaktadır. Bu ve bunun gibi birçok kampanyaları bankaların resmî web sitelerinden takip edebilirsiniz.