Ekonomi

Emekli TC kimlik numarası ile 63000 TL ödeme alıyor! Bankalar açıkladı

Emekli olan vatandaşlar t.c kimlik numarası ile birlikte 63.000’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak aynı gün içinde hizmet ödemesi alabilmektedirler. Emekli olan vatandaşlar 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişiler 50.000 TL’ye kadar kamu bankaları üzerinden almış oldukları krediler ile birlikte bu vadelerde kredi kullanabilir. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında Kredi kullanacak olan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan tüm bireylere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak da kullandırılmaktadır.

Emekli maaşı hesabınız üzerinden sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek yüksek limitli krediler kullanmak istiyorsanız Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı aracılığı ile birlikte internet şifresi oluşturabilir ve kredi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank resmi internet siteleri üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilecek onaylanan bu krediler ile birlikte de istedikleri zaman hesaplarına ödemeler sağlayabileceklerdir.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında Kredi kullanacak olan kişileri aynı gün içinde hizmet verecek ve onaylanan bu kredileri İstediğiniz zaman hesaplarınızla yatırarak kullanmanıza olanak sağlayacaktır. 63.000’ye kadar kullanmış olduğunuz krediler de banka sizleri 24 ay vadeli ödeme tablosu oluştururken ilk taksit ödemenizde de 90 gün erteleme yapma imkanı sunacaktır. 63.000 ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için en yakın banka şubeleri üzerinden de işlemler yapılarak kimlikleriniz ile birlikte Kredi kullanmanıza olanak sağlanmaktadır.