Ekonomi

Emekli promosyonu alacak kişilere dikkat! Bankalardan son çağrı!

Bankaların Ekim ayı için yaptıkları emekli promosyonları devam ediyor! Bankalar yeni kampanyaları ile birlikte emeklilere ödeme veriyor! Son dakika haberine göre sizlerde hemen işlem yapın ve ödeme alın!

Emekli maaşı alan kişiler için yapılan yeni promosyon ödemeleri ile ilgili gelişmeler var. Emekli maaş hesabınız üzerinden promosyon ödemeleri almak isteyenlere özel bankalar ve kamu bankaları da artık destek verecek. Emekliye özel bankalar yüksek limitli emekli kredisi ve emekli promosyonu verirken, kamu bankalarından bir atak beklenmektedir. Kamu bankaları henüz bir kampanya yapmazken, emekli maaşını kamu bankalarından alacak kişiler ne kadar emekli promosyonu alacağını merak etmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Emekli Promosyonu!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank hesabı olan emekli, promosyon almak istiyorsa, 3 yıl bu bankalardan maaş almayı taahhüt ederse, 750 TL’Ye kadar emekli promosyonu alacaklardır. 2500 TL üstünde maaş alan kişilere 750 TL ödeme verilirken, 1500 TL ile 2500 TL arasında emekli maaşı alan kişilere 625 TL ödeme veriliyor. 1500 TL altında maaş alan kişiler ise, 500 TL emekli promosyonu alabiliyorlar. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerinden İşlem yapabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI Emekli Promosyon

Yapı Kredi Bankası yaptığı yeni emekli kampanyasında emekli promosyonunu 6000 TL olarak yayımladı. 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlara 3 yıl sözüne 6000 TL ödeme verecek. 2500 TL altında olan maaşlar için ise 5000 TL emekli promosyonu verilmektedir. 1500 TL altında emekli maaşı alanlar ise 4000 TL emekli promosyonu alabiliyorlar.

İş Bankası ve TEB Bankası Emekli Promosyon

İş Bankası ve TEB Bankası da emekli promosyon kampanyasını değiştirdi. Nakit isteyenlere iş bankası 7500 TL ödeme verirken, TEB bankası 8000 TL’ye kadar nakit emekli promosyon ödemesi vereceğini açıkladı.