Emekli olan kişiler için yeni haberler var. Ülkemizdeki emekli olan vatandaşlar emekli zamları sonrasında promosyon ödemelerini de merak ediyor. Emekli olan kişiler emekli zam oranlarının açıklanmasından sonra şimdilerde ise bankalardaki promosyon oranlarına bakıyor. Promosyon oranlarına zam gelecek mi merak ediliyor.

En düşük emekli maaşı 2500 TL olması ile birlikte 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan kişilere SGK tarafından 750 TL ödeme yapılıyor. Şimdi tüm emekliler 750 TL mi alacak merak ediliyor. 

Emekli olan kişiler emekli maaşını hangi bankadan alıyorsa o bankanın kendi politikalarına göre işlem yapabiliyorlar. Emekli vatandaşlar için kampanya başlatan bankalardan birisi de Denizbank. Denizbank emekli maaşını getiren tüm emeklilere 1750 TL ödeme yapıyor. Emekli maaşınızı 3 yıl boyunca bu bankadan alırsanız hemen ödeme yatacaktır. 

Ülkemizde emekli olan vatandaşlara yapılan son zam sonrasında 2500 TL'ye kadar emekli maaşı alan kişilere banka 850 TL emekli ödemesi vermektedir. Emekli maaşı 2500 TL üzerinde olanlara ise 1000 TL emekli promosyonu vermektedir. Eğer 2 adet fatura ödeme talimatı verirseniz 750 TL ek promosyon alacaksınız. 

emekli-promosyonlari-degisti-bankalar-daha-yuksek-odemeye-basladi1

Başvuru yapmak isteyenler en yakın Denizbank şubesine gidebilir. Eğer maaşınız bu bankada değilse maaşınızı taşıyarak 1750 TL ödeme alabilirsiniz. Detaylı biltileri 0 850 222 0 800 numarası üzerinden öğrenebilir veya denizbank.com.tr adresine girerek de işlem yapabilirsiniz. Kampanya 31 Ocak 2022 tarihine kadar devam edecektir. bu yüzden işlem yapmak isteyenler ay sonuna kadar bankaya giderek maaş taşıması yapabilirler.