QNB Finansbank emekli olan vatandaşlarımız için yeni bir kredi kampanyasında bulunarak 15.000 TL’ye kadar acil ihtiyaç kredileri verebilecek. QNB Finansbank başlatmış olduğu bu kampanya ile nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımız için bir imkân sunmaktadır.

Bu krediye başvurmak isteyen vatandaşlar banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilir. Bankaya gidemeyen vatandaşlar ise sms ile onay mesajı göndererek 55.000 TL kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşlarımızın acil paraya sıkışmaları durumunda emekli maaşlarını QNB Finansbank hesaplarına taşımaları durumunda 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceksiniz.

QNB Finansbank’tan Emekli Kredisi İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank yapmış olduğu bu kampanya ile emekli vatandaşlar için kredi imkânı sunmaktadır. Özellikle emekli maaşlarını bankaya taşımaları durumunda sms ile anında kredi onayı alabilecekler. Telefonlarının sms kısmına T.C kimlik numaralarını 5030’a mesaj atarak kredi onayı alabilecekler QNB Finansbank üzerinden yapılan bu başvuru sonucunu 3-5 dakika içerisinde öğrenebilecek ne kadar için onay aldığınız tarafınıza iletilecektir.

QNB Finansbank üzerinden yapılan bu destek müşterilerin kredi notlarının yüksek olması durumunda hemen kredi onayı alabilecekler. Kredi notu düşük olan emekli vatandaşlarımız ise maaşlarını QNB Finansbank’a taşımları durumunda bu ihtiyaç kredisi desteğinden faydalanabilecekler.

emekli-olan-vatandaslarimiza-15000-tl-ve-55000-tl-odeme-yapacagini-duyurdu1

Diğer Bankaların Kampanyaları

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekli vatandaşlarımız QNB Finansbank dışında diğer özel banklardan da işlem yapabilirler. QNB Finansbank üzerinden kredi almak isteyen vatandaşlarımız yukarıda ki şartlara uygun olmaları durumunda hemen kredi onayı alabilecek. Emekli maaşınız başka bir banka da ise hemen bu bankalardan birine taşıyarak veya mobil bankacılık şifresi alarak başvuruda bulunabileceksiniz.

İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, Şekerbank, Akbank ise emekli olan vatandaşlarımız için kendi kredi şartların uygun olmaları durumunda emekli vatandaşlarımız için 100.000 TL’ye kadar kredi onayı vermektedir. Bankların web siteleri üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir veya kredi detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.