Ekonomi

Emekli olan kişilere müjdeli haber! Bu ay sonuna kadar 50 bin TL ödeme alın

Emekli olan vatandaşlar için müjdeli haber verildi. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında 50.000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlara Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank ve PTT üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte emekli kredisi kullandırılacağı açıklandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler hep 36 ay vadeli ve 3 ay 50.000 TL kredi verilecek.

Emekli olan vatandaşlar Kredi başvurularını yapacak olan bankalar üzerinden emekli maaşını alması gerekiyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış oldukları bu kampanyalarda özellikle kendi bankasından emekli maaşı alan vatandaşlara düşük faiz oranları ile birlikte daha yüksek limitlerde de kredi vererek diğer bankadaki olan borçlarınızı kapatmanız için de sizlere destek sağlayacaktır.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek kredi kullanmak isteyen vatandaşlar aynı gün içinde Kredi ödemelerini yapabilmeleri için internet bankacılığı uygulamalarını kullanabilir veya mobil uygulamalar üzerinden de istedikleri zaman kredi başvurusu yaparak hesaplarına onaylanan tutarın ödemesini alabilmektedir.

PTT üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise en yakın PTT şubesine giderek aktif Bank ile birlikte verilen emekli kredisi kampanyasına PTT gişe personeli yardımı ile birlikte başvuru gerçekleştirebiliyor. PTT üzerinden SMS atarak ne kadar kredi onayı aldığınızı görmek istiyorsanız PTT yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına gönderin. PTT ile SMS ile kredi başvurusunda bulunduktan sonra onay alan vatandaşlara hemen aynı gün içinde kredi başvurusu değerlendirmesi yapılarak onaylanan krediyi PTT şubeleri üzerinden kullandırmaktadırlar.