Emekli Olan Kişilere Manşet Haber Duyurusu Yapıldı! Hesaplarına 6000 TL Ödemeler Hemen Yatıyor! Para İhtiyacı Kalmıyor. Son dakika haberi ile emekli olan kişilere destek ödemeleri başladı. İşte detaylar...

Emekli Olan Kişilere Manşet Haber Duyurusu Yapıldı! Hesaplarına 6000 TL Ödemeler Hemen Yatıyor! Para İhtiyacı Kalmıyor. Son dakika haberi ile emekli olan kişilere destek ödemeleri başladı. Nakit ihtiyacı yaşayan emeklilere özel olarak başlatılan 6.000 TL ödeme kampanyasında, emekli vatandaşlar herhangi bir bekleme süresi ya da başvuru değerlendirme süresi olmadan oldukça kısa bir zaman içerisinde yalnızca dakikalar sonra başvurularına yanıt alabilecekler ve bu tutarı banka hesaplarına alabileceklerdir. Bunun için yapılması gereken işlemlerden bir tanesi emekli maaşı o kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank taşıma işlemi yapmak ve bu bankalar üzerinden üç sene boyunca emekli maaşını alacağına dair taahhüt vermektir. Maaş taşıma işlemi gerçekleştirdikten sonra emekliler 6000 TL nakit kredi paketini 36 aya varan taksit seçenekleri ile kısa bir süre içerisinde alınabileceklerdir. Aynı zamanda kamu bankaları ile çalışılması halinde ilk taksitlerinde 3 aylık erteleme imkanına kavuşabileceklerdir.

Daha önceki süreçlerde Ziraat Bankası, Vakıfbank ya da Halkbank üzerinden emekliler için özel kredi kullanan vatandaşlar da kendi kimlik numaraları aracılığı ile 6.000 TL'ye kadar gelir belgesi sunmadan, nakit onay işlemleri hemen verilecek ve hesaplara yatırılacaktır. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, emekli maaşlarını bu kamu bankaları üzerinden almaları halinde bekleme olmadan onay verilecektir.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

emekli-h (2)

Ziraat Bankası Vakıfbank ve de Halkbank aracılığı ile nakit başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredi kullanımını banka şubelerine kimlikleriyle beraber başvurarak gerçekleştirebilirler. Kampanyalı olan bu kredi düşük faiz oranları ile alınabilecek kredi kampanyasında aynı zamanda banka müşterisi olan vatandaşlar, internet bankacılığı üzerinden de kredi kullanabileceklerdir.