Emekli olan vatandaşlar için 10 bin TL'ye kadar hesaplarına ödeme yapılacağı haberi son zamanlarda oldukça araştırılıyor. Emekli olan vatandaşlara kamu bankaları özel bankalar ve katılım bankaları çeşit mi kampanyalar yaparak destekler vermek istiyor. Emekliye 10.000 TL 36 ay vadeli olarak nakit kredi kullandırmak isteyen bankalar belirtilen şartlara uygun olan kişilerin banka şubesine gitmeden hesapları aracılığı ile 10.000 TL ödemeleri emekli hesabına yatıracağını açıkladı.

Ziraat Bankası 

Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyaları ile birlikte son zamanlarda özellikle emekli olan vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor.  Emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinde olan vatandaşlar emekli maaşı aracılığı ile ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi konut kredisi ve taşıt kredisi kullanabiliyor.  Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan emekliler emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda en yakın banka şubesine giderek destek kredisinde başvuru yapabilir veya bankanın mobil uygulamasını kullanabilir.

Şekerbank 

10.000 TL emekliye nakit kredi kampanyası yapan bankalardan bir tanesi de Şekerbank olmaktadır. Şekerbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeli 10.000 TL nakit kredi için bu bankadan maaş almamız şarttır. Emekli maaşınızı e-devlet sistemini kullanarak veya Sosyal Sigortalar Kurumu üzerinden işlem yaparak maaş taşıma işlemlerini yapabilir ve Şekerbank’a taşınmış olduğunuz maaş sonrasında yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz.

emekli-olan-kisilere-10000-tl-odeme-var-emekliye-mujdeli-haberi-verdiler-nakit-sikintisina-bire

Denizbank 

Emekliye 10 bin TL'ye kadar nakit verecek bankalardan bir tanesi Denizbank olmaktadır. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorsa emekli maaşı Denizbank üzerinden olması şartı ile birlikte internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilir Denizbank Ayrıca sms ile vatandaşlara ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. DenizBank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak 3280 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve Bu bankanın düşük faiz oranları ile vermiş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olabilir.  Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu Ayrıca internet sitesi üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte de yapılmaktadır.