Ekonomi

Emekli Ödemesi İsteyenlere Nakit Veriliyor! 5 dakika içinde sonuç alın ve hesaba atın

Emekli Ödemesi İsteyenlere Nakit Veriliyor! 5 dakika içinde sonuç alın ve hesaba atın. Emekli maaşı alan kişiler için yapılan bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen ödeme verilecek ve bu kredileri de hemen aynı gün içinde hesaplarınıza atacaksınız. Nakit kredi almak isteyenler için yapılan bu duyuruda kredi notu uygun olan herkese başvuru yapılacak ve bu başvuru sonrasında ödemeler verilecektir.

5 dakika içinde kredi almak için başvuru yapacak olan kişiler, ziraat bankası başta olmak üzere, Vakıfbank Halkbank ve PTT gibi bankalardan emekli maaşı alması durumunda onay alabileceklerdir. Başvuru yaparak kredi alacak kişilerin şartlara uygun olması ile birlikte, aynı dakika içinde kredi verilecektir. PTT özellikle kredilerde SMS ile başvuru yapma imkanı sağlayacaktır.

PTT

PTT üzerinden nakit kredi alacak kişilere uygun faiz oranları ile verilecek bu kredilerde SMS şu şekilde atılacak. SMS ile başvuru için PTT yaz boşluk bırak ve TC KİMLİK numarasını yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin. Başvuru PTT ve Aktifbank arasında anlaşması yapılan kredi kampanyası ile birlikte yapılacaktır. Bu şekilde kredi onayı alacak kişiler, uygun faizlerle kredi alabileceklerdir. Başvuru yaparak kredi alacak herkes nakit kredilerini banka şubelerine gitmeden de alabileceklerdir.

Kamu Bankaları

Ziraat Bankası başta olmak üzere Vakıfbank ve Halkbank gibi bankalardan emekli maaşı alan  kişilere 36 ay vadeye kadar 50 bin TL kredi ödemesi verilecek. Bu ödemeleri alacak olan kişilere banka hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre kredileri hesaplarına atacaklardır. Kredi notu uygun olan tüm emekliler kredi alabilirler.