Ekonomi

Emekli maaşlarına 7000 TL ödeme yapılacak! 3 gün içinde ödeneceği duyuruldu

Emekli olan vatandaşlar için bankaların promosyon kampanyaları tüm hızıyla devam etmektedir. Emekli olan kişilere özellikle özel bankaların vermiş oldukları promosyon kampanyaları ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm emeklilere hemen aynı gün içinde destek ödemeleri verileceği açıklandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte 3 yıl boyunca aynı bankadan maaş alma sözü vermeniz durumunda sizlere geri ödemesiz olarak 7000 TL’ye kadar ödeme verecek olan banka, resmi olarak açıklama yaptı.

Emekli promosyonu için, ING Bank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda sizlere verilecek olan 7000 TL ödeme 3 gün içerisinde başvuru yaptıktan sonra hesabınıza yatırılacaktır. Emekli maaşını alan vatandaşlar, 3 yılda bir bu parayı alabilecek ve hangi banka üzerinden işlem yapıyorlarsa o bankanın kampanyalarına uygun olarak destek alabileceklerdir.

Eylül ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalarda 2500 TL ve üzerinde emekli maaş alan vatandaşlar, 7000 TL’ye kadar promosyon ödemelerinden faydalanarak, nakit kullanabilecekleri haberi geldi. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanabilecek ve 7000 TL’ye kadar emekli promosyon alabileceksiniz.

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız, 1.500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 4.650 TL, 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 5.800TL, 2.500 TL ve üzeri ise 7.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı belirtilen duyurunun devamında kampanyanın ayrıntılarına ilişkin şu ifadelere yer verildi.