Ekonomi

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası ve Denizbank üzerinden alan kişilere 76000 TL ödeme verilecek

Emekli maaşınızı, Denizbank veya Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, bu bankalar emekli maaş hesaplarınız üzerinden sizlere düşük faiz oranları ile birlikte 76000 TL’ye kadar emekli kredisi kullandıracağını açıkladı. Emekli maaş almış olduğunuz banka şubeleri üzerinden yapılacak olan bu ödemeler de şartları uygun olan tüm vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar 50000 TL kredi kullanırken, ilk taksit ödemelerine 3 ay ertelemeli olarak kullanabilecekleri kredi kampanyalarına katılabilmeleri içinde şartlara uygun olarak işlem yapmaları istenmektedir.

Emekli maaşını Denizbank veya Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden hemen işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredilerde de şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler alabileceksiniz.

Denizbank, Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler aynı gün içinde hesaplarına yapılacak olan bu ödemeler ile birlikte 76000 TL’ye kadar kullandıkları kredilerde özellikle diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatmak içinde emekli maaşını taşıyarak, kredi başvurusunda bulunabilir.

Denizbank ve Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş almanız durumunda sadece ihtiyaç kredileri ve emekli kredileri için değil, kredi kullanacak olan kişilerin ayrıca bankalardaki diğer borçlarını kapatmaları için borç kapatma kredisi konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredilerde düşük faiz oranlarından yararlanacağını söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası ve Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi veya emekli kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilere en yakın banka şubesine giderek işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Ziraat Bankası ve Denizbank üzerinden internet bankacılığı uygulamalarını kullanan vatandaşlar da şubelere gitmeden daha önce kredi kullanıp, onay almaları durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadırlar.