Ekonomi

Emekli maaşınızı Ziraat bankası üzerinden almanız durumunda sizlere 100.000 TL ödenecek!

Emekli maaşınızı Ziraat bankası üzerinden almanız durumunda sizlere 100.000 TL ödenecek! Ziraat bankası yaptığı yeni emekli kampanyasında başvuru yapacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar nakit kredi vermektedir. Ziraat bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere hemen ödeme verirken, maaşını kendi bankasına taşıyan vatandaşlara ise daha yüksek limitlerde ödemeler vermektedir.

Başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde hemen hesabınıza bakabilir ve bu bankadan ne kadar onay aldığınızı hemen görebilirsiniz. Başvuru yapmak için banka şubelerine gitmenize gerek kalmayacak. Kredi notuna göre bankadan kredi alacak kişiler internet bankacılığını kullanarak da kredi almış olacak. Başvuru yaparak bu bankadan ihtiyaç kredisi alacak kişilere banka 3 ay ertelemeli olarak da kredi vermektedir.

Size en yakın ziraat bankası şubesine giderek başvuru yapabilecek ve onaylanan kredinizi hemen aynı gün içinde kullanmak şartı ile kullanabileceksiniz. Başvuru yaptıktan hemen sonra sizlere 5 dakikada sonuç verilmektedir.