Ekonomi

Emekli maaşınızı Halkbank üzerinden alıyorsanız, 50000 TL nakit ödemesi sizlere verilecek!

Emekli maaşını Halkbank üzerinden alan vatandaşlar için 50000 TL’ye kadar nakit ödemesi verileceği duyuruldu. Emekli maaşınızı, Halkbank üzerinden alan vatandaşlar iseniz emekli maaş hesabınız üzerinden gelir belgesiz 50000 TL’ye kadar nakit işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek, aynı gün içinde destek kredilerinden faydalanabilirsiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden yapılacak olan başvurularda, Halkbank, yapılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan emeklileri, düşündü ve kendi bankasından emekli maaş alan vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödeme yapacağını açıkladı. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan işlemlerde Halkbank, sizlere hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlarken, 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldığınızda hemen görebileceksiniz.

Halkbank Emekli Kredisi Başvurusu

Halkbank üzerinden emekli maaşı, hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşları, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden işlemlerini yapabilecek.

Halkbank internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanyada düşük faizli kredi verilirken, ayrıca diğer bankadaki olan borçlarınızı da kapatmanıza imkan sağlanacaktır.

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunu en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte yapabilir veya banka şubelerine gitmeden de işlemlerinize hemen 5 dakika içerisinde hesaplarınıza yatırabilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı uygulaması veya mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz tüm başvurularda 50000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan vatandaşların 90 gün ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi alabileceğini söylemek istiyoruz. Halkbank: 24 ay vadeli 36 ay vadeli kredi seçenekleriyle birlikte emekli maaş alan vatandaşlara sadece ihtiyaç kredisi değil, ayrıca emekli promosyonu ve kredili mevduat hesabı başvurusunda yaptırmaktadır.