Emekli Maaşınızı Almadan Önce O Rakamlar Hesaplara Yatacak, Kontrol Edin! Emekli olan kişiler için son dakika kampanyası haberi geldi.

Emekli Maaşınızı Almadan Önce O Rakamlar Hesaplara Yatacak, Kontrol Edin! Emekli vatandaşlarına uygulanan emeklilik promosyonları ile alakalı son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediliyor. Bankalar üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirecek vatandaşlar, belirli koşulları yerine getirmeleri durumunda 5 dakika içinde emekli promosyon ödemesini alabilecek. Özellikle de özel bankalar üzerinden gerçekleştirilen bu kampanyalar ile beraber 3000 TL, 2000 TL ve 1000 TL'lik emekli promosyonu alınması mümkündür.

Bankanın Emekli Maaş Müşterisi Olanlara Anında 2000 TL Promosyon Ödemesi

Yapı Kredi Bankası'nın resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekli vatandaşlar ile beraber yüksek emekli promosyonlarını almak amacıyla hareket eden emekli vatandaşların bu banka üzerinden işlem yapmaları durumunda emekli maaş müşterisi olacakları ve böylelikle 2 bin TL'ye varan banka üzerinden emekli promosyonu alabilecekleri açıklandı.

Yapı Kredi Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirdiği bu kampanya ile beraber emekli maaşlarına 3 yıl boyunca bu bankadan alma sözü veren vatandaşlar, iki bin TL'ye varan emeklilik promosyonu ödemesini anında alabilecek. 2000 TL ve daha üzerinde ödeme alabilmek amacıyla bankadan nakit avans başvurusu işlemlerinin yapılması mümkündür. En düşük ödemeleri banka şubelerinden ya da banka mobil uygulaması üzerinden almanız mümkündür. Bankadan maaş almayı taahhüt etmeniz durumunda 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan vatandaşlar, 2.000 TL'ye varan nakit ödeme alabilecek.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

emekli_1232-6

Sizler de hiç vakit kaybetmeden emeklilik maaşınızı Yapı Kredi Bankası'na taşıyabiliyor ve anında 2.500 TL'ye varan emeklilik promosyon ödemesinden faydalanabilirsiniz. Diğer taraftan 2500 TL'lik emeklilik promosyonun yanı sıra daha fazla nakit ihtiyacınızın bulunması durumunda ihtiyaç kredisi kampanyasına dahil olabilirsiniz.