2022 senesi içerisinde hükümet yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre en düşük emekli maaşının 2.500 TL'ye çıkarılmasının sonrasında ek ödeme avantajları da ilan edildi. Denizbank, vatandaşlara 1750 TL'lik ödeme yapacağını açıkladı.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Emekli Maaşınız Düşükse Üzülmeyin! 1250 TL Ek Ödeme Alabilirsiniz. 2022 senesi içerisinde hükümet yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre en düşük emekli maaşının 2.500 TL'ye çıkarılmasının sonrasında ek ödeme avantajları da ilan edildi. Denizbank, vatandaşlara 1750 TL'lik ödeme yapacağını açıkladı.

Emekli vatandaşlara özel bir şekilde sunmuş olduğu bankacılık hizmetleri ile ön plana çıkmayı başaran Denizbank, 2500 TL ve daha da üzerinde emekli aylığı alan vatandaşlara geri ödeme koşulu aramadan nakit promosyon ödemesi yapacağını açıkladı. 31 Mart 2022 tarihine kadar müracaat işlemlerini gerçekleştiren bütün SGK emekli vatandaşlarının faydalanabilecekleri promosyon ödemelerine ek bir şekilde DenizBank'ın emekli vatandaşlara özel bir şekilde sunduğu pek çok değişik bankacılık hizmetlerinden faydalanmaları da mümkündür.

Emekli Maaşlarını DenizBank'tan Alan Vatandaşlar Ek Ödeme Fırsatından Yararlanıyor

4-ay-kredi-1

DenizBank'ın emekli promosyon ödemelerinden faydalanmak isteyen vatandaşların 31 Mart 2022 tarihine kadar hangi bankadan maaşlarını alıyorlarsa DenizBank'a taşımaları gerekir. Aylık maaş tutarına göre açıklanacak ödeme miktarı açısından bakıldığında 1500 TL ve daha da altında maaş alan vatandaşlar DenizBank'tan 675 TL alacak, diğer taraftan 1500 TL ile 2500 TL arasında emekli aylığı alanlar ise 850 TL ve 1 otomatik fatura var mı talimatı veren emekli vatandaşlar ise 2500 TL ve daha da üzerinden maaş almaları durumunda 1150 TL lik promosyon ödemesinden faydalanacak.

Emekli maaşlarını Denizbank üzerinden alan vatandaşlar açısından diğer taraftan pek çok değişik kredi kartından ve günlük bankacılık hizmetlerinden ayrıcalıklı bir şekilde faydalanmanız mümkündür. 2022 senesi içerisinde emekli maaşlarının artış gösteren bütün nakit gereksinimleri açısından DenizBank'tan avantajlı finansman çözümleri sunulmaya devam ediliyor.