Ekonomi

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alanlara duyuru! Bankadan maaş alana 200.000 TL ödenek hazır

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alıyorsunuz bankadan maaş alan vatandaşlara 200.000 TL’ye kadar nakit ödemesi yapılacağı açıklandı. Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyadan, nakit ihtiyacı olan kişiler için yapılan değerlendirmeler sonrasında 200.000 TL’lik krediyi 24 ay vadeli olarak ve 12 ay vadeli olarak ödenecektir.

Ziraat Bankası Emekli kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalar ile birlikte kredi kullanacak olan kişilere destek ödemelerinden faydalanabilmektedirler. Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere 5 dakika içerisinde sonuç vererek de kredi kullandırmaktadır. En yakın banka şubesine giderek de kredi başvurularında bulunabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden hızlı bir şekilde işlem yapmak isteyen kişilere 200000 TL’ye kadar nakit kredi imkanı sağlanacaktır. Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere giderek hemen aynı gün içinde kredi ödemesi yapabilmektedir.

Ziraat Bankası Emekli maaşınızı bu banka üzerinden almıyorsanız maaş, taşıma işlemlerinizi yaptıktan sonrada kredi başvurusu yapabilir ve diğer bankadaki olan kredi kartı kredi borçlarınızı kapatmanız içinde sizlere destek ödemesi verilmektedir.

Ziraat bankası hesabınıza 21000 TL ödeme yatmış olabilir

4 Gün Sonra Bitecek! Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank Duyuru Yaptı! Son Dakika Haberi Geldi

Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşımanız durumunda, ayrıca, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşları kredili mevduat hesabı verilecek veya artık kredi kartı olarak yüksek limitli kredi kalktı alma hesabı sizlere sunulacaktır.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden almanız durumunda şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanacak olan kişilere bankalara aynı gün içinde internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kredi vermektedir.