Ekonomi

Emekli maaşını PTT’den alan veya almak isteyenlere 80.000 TL ödeme verilecek

Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız veya emekli maaşınızı PTT üzerine taşıyacaksınız PTT ile birlikte Aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonrasındaki kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, 80000 TL’ye kadar 24 ay vadeli 50000 TL’ye kadar ise 36 ay vadeli bireysel tüketici kredisi, emekli kredisi olarak sizlere verilmektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için yapılacak olan bu kampanya, emekli maaş hesabı üzerinde olan herkes kullanabiliyor.

Emekli maaş hesabınız üzerinden diğer bankalar aracılığı ile birlikte herhangi bir ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmadıysanız veya kredi başvurusunda bulunup onay alamadıysanız şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalar üzerinden hemen PTT ye Maaş taşıyarak, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ptt üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atarak, diledikleri zaman ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor.

Ptt, yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderdikten sonra PTT ile birlikte Aktif Bank arasında verilen İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmış olacak ve sizlerde aynı dakika içerisinde nakit kredi imkanından faydalanmış olacaksınız. Ptt üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi kampanyalarında, başvurularını gerçekleştirerek, aynı gün içinde destek ödemeleri almak isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlanmaktadır.

Ptt şubelerine giderek de emekli maaşınızı taşıdıktan sonra ilk maaşınızı çektikten sonra sadece kimliğinizle birlikte kredi başvurusu için hemen hesabınızı yatırabilmeleri için PTT şubelerine gidebilirsiniz.