Ekonomi

Emekli maaşını alan kişilere 18.000 TL ödeme haberi geldi! Son dakika emekliye müjdeli haber

Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan vatandaşlar, 18 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için bankaların internet bankacılığını kullanarak aynı gün içinde kredi ödemesi alabilmektedir. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için ve emekli olmaları durumunda maaşları kamu bankaları üzerinden almaları ile birlikte ağacın ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılabileceğinin haberi geldi.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen emekliler için yapılan bu kampanyada, emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan kişilere gelir belgesiz olarak 18000 TL ödeme yapılacağı duyuruldu. Kredi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenecekleri bu kredi kampanyalarına katılmak istiyorlarsa, bankaya giderek hemen işlem yapabilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına daha önce başvurularını gerçekleştirmemiş olan vatandaşlar ise şubelere gitmeden aynı gün içinde kredi ödemelerini yapabilmeleri için internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi kullanabilmektedirler. Daha yüksek limitlerde ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, emekli maaşını kamu bankaları üzerinde ise başvurularımızı istediğiniz zaman yapabilirsiniz.