Kamu bankaları arasında bulunan Halkbank verdiği kredilerle vatandaşların nakit para sıkıntısını gidermeye çalışıyor. Son olarak Halkbank emekli maaşı alanlara Emekli İhtiyaç Kredisi ile nakit para sıkıntısı çekenlere destek olacağını açıkladı.

HALKBANK'TAN EMEKLİ MAAŞI ALANLARA KREDİ DESTEĞİ

Emekli maaşı alanlara Emekli İhtiyaç Kredisi vereceğini duyuran Halkbank, kredi ile ilgili verdiği detaylarda emekli maaşını Halkbank'tan alan veya maaşını Halkbank'a taşımayı taahhüt eden emekli müşterileri kapsadığını bildirdi. Öte yandan kredi detaylarında tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,58’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi verildiğini aktardı.

0x0-emekliye-1600-tl-promosyon-ziraat-bankasi-halkbank-vakifbank-bankalarin-emekli-yarisi-hiz-kazandi-1613334746649

HALKBANK EMEKLİ MAAŞI KREDİSİ FIRSATLARI

Halkbank kredi detaylarında ayrıca aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli fırsatların sunulduğu belirtildi.

2293687_810x458

HALKBANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank Emekli İhtiyaç Kredisi başvuruları Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak hemen yapılabileceği gibi Halkbank şubelerinden yapılabilir.