Ekonomi

Emekli maaşı alanlar dikkat! Emekliler maaş hesaplarına 70000 TL Ödeme Alıyor

Emekli maaşı alan vatandaşlar, 70000 TL’ye kadar Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden ödeme alacağı açıklandı. Emekli maaş alan kişiler, 70000 TL’ye kadar Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT üzerinden alacakları ödemeler ile birlikte nakit kredi imkanından faydalanabilecekler ve onaylanan kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırılarak kullandırılacaktır. 24 ay vadeli olarak alabileceğiniz bu kampanyalarda 70000 TL kredi kullanacak olan emekliler diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçları kapatılarak da işlem yapılmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşların 3 ay ertelemeli olarak alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılabilmeleri için maaşlarının kamu bankaları üzerinden olması gerekiyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden internet sitesi üzerinden başvuru yapabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, 70000 TL ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda 3 ay ertelemeli olarak işlemlerini gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için aynı gün içinde hizmet ödemesi yapacaktır.

Ptt üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar ise PTT, ihtiyaç kredisi başvurusunu, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 30 50 numarasına göndermeleri durumunda Aktif Bank üzerinden verilecek olan Emekli Kredisi kampanyasına katılmış olacaklardır. Ptt üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar hemen aynı gün içinde hesaplarına ödeme alabilmeleri için en yakın PTT şubesine gitmesi gerekiyor.