Ekonomi

Emekli maaşı alanlar bunu bekledi! 100.000 TL nakit ödemesi resmi olarak başladı

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında 100000 TL nakit ödemesi almak isteyen kişiler, Eylül ayına kadar devam edecek olan bu kampanyalara katılmak istiyorlarsa başvurularını hemen gerçekleştirebiliyor.

Emekli maaş hesabınız üzerinden eylül ayı sonuna kadar sizlerde Yapı Kredi Bankası ve Akbank tarafından emekli maaş almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen 100000 TL’ye kadar ödeme alabileceğinizi haberi geldi. Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntılar sebebiyle birlikte nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için 100000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi verilecek ve onaylanan bu kredilere hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak kullanabileceksiniz.

Akbank üzerinden emekli kredisi 100000 TL

Akbank, Emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara promosyon haricinde de 100000 TL’ye kadar kredi ödemesi yapacağını açıkladı. Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan kredileri hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırabileceksiniz. Emekli maaşınızı, Akbank üzerinden alıyorsanız Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Akbank üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurusunda onay alan emekliler, hemen aynı gün içinde hesaplarına ödeme yatırabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli kredisi 100000 TL

Emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası üzerinden alıyorsanız, bankanın mobil uygulamasına giriş yaparak, hemen 100000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabilir ve hafta sonu olsa bile 7 24 hesabınıza bu ödemeleri alabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında nakit ihtiyacı olan kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak olan bu bankalar üzerinden düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabiliyorsunuz.