Ekonomi

Emekli kredisi için Denizbank kolları sıvadı! 50.000 TL ödeme bugün verilecek

Emekli maaşı alan vatandaşlar hem ihtiyaç kredisi başvurularını hem de ek ödemelerini Denizbank üzerinden alabiliyor. Nakit ihtiyacı olan emekliler, emekli maaşlarını Denizbank’a taşımaları halinde 2000 TL’ye kadar emekli promosyonu, 5000 TL’ye kadar kredili mevduat hesabı ve 50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Denizbank aracılığıyla başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyenlere düşük faizli emeklilik kredisi veriliyor. Emeklilik hesabınız üzerinden başvurunuzu yaparak işlem yapabileceğiniz bu nakit kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar, daha önce Denizbank üzerinden kredi veya kredi kartı kullanmışlarsa, başvuru üzerinden 5 dakika içerisinde işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Emekli vatandaşlarımız Denizbank üzerinden ihtiyaç ve KREDİ almak istiyorlarsa ilk olarak maaşlarını Denizbank şubelerine aktarmalıdırlar. Emekli maaşınızı Denizbank’a devrederseniz hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Denizbank, Tüketici Kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için banka şubeleri aracılığıyla kimlikleri ile işlem yapacak, ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran emekliler için Denizbank şube yetkisindedir. 50000 TL’ye kadar kredi onayı verecektir.

Denizbank aracılığı ile kredi başvurusu yapmak ve cep telefonunuza SMS göndererek işlem yapmak istiyorsanız kredimi yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazıp 32 80’e bu mesajı gönderebilirsiniz. bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olacak ve onaylanan kredi tutarını hemen göreceksiniz.

Denizbank, emekliye sadece ihtiyaç kredisinden değil, birikim hesabı adı verilen fazla para olanağından da yararlanma imkanı sunuyor. Denizbank size bu kredili mevduat hesabına başvurma fırsatı sunuyor, cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip “kaydet” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarasını 32 80’e göndermeniz halinde vatandaşlar bu tutarı artı olarak hızlıca onaylatabiliyor. Denizbank üzerinden başlatılan bu nakit kampanyasına başvurularını yaptıktan sonra hesaplarına para yatırıldı.