Emekli için 4000 TL ödeme verilecek! Kampanya Halkbank tarafından yapılacak, Başvuru nasıl yapılır? Son dakika kampanyası ile birlikte hemen nakit kullanacaksınız. İşte detaylar...

Emekli için 4000 TL ödeme verilecek! Kampanya Halkbank tarafından yapılacak, Başvuru nasıl yapılır? Son dakika kampanyası ile birlikte hemen nakit kullanacaksınız. Emekli olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, Halkbank üzerinden verilecek olan 4000 TL ödemeyle acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. 

Başvuru yapmak istiyorsanız ve emekli maaşınızı, Halkbank üzerinden alıyorsanız, hızlı bir şekilde işlem yapabilecek ve 36 ay vadeye kadar nakit kullanabileceksiniz. İhtiyaç kredisi olarak verilecek olan bu 4000 TL, ödemeler haricinde banka daha önce kendi bankasından kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan vatandaşlara ise 4000 TL artı para olarak kredili mevduat hesabı açacak. Emekli olan kişiler dilerse bu parayı artı para olarak da kullanabilecek. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyuru sonrasında başvurular alınmaya başlandı. Banka şubeleri üzerinden ve internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi, Halkbank'ın mobil uygulaması üzerinden de yedigün yirmidört saat başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Başvuru Nasıl Yapılır?

halkbank-basta-olmak-uzere-teb-ve-fibabanka-ile-birlikte-24000-tl-kredi-verecegini-duyurdu-son-d

Eğer daha önceden de böyle bir limit almadıysanız, emekli maaşınızın olduğu hesap üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.  Başvuruları banka şubelerine gitmeden yapmak istiyorsanız, bankanın vermiş olduğu internet bankacılığı şifresi ile birlikte, mobil uygulamaya girerek buradan başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan hemen sonra sizlere uygun faizlerle geri ödeyebileceğiniz, nakit avans limiti hesabınıza yatacaktır. Aldığınız nakit avans limitini ATM'den, Banka şubelerinden çekebilir, isterseniz internet üzerinden tüm ödemelerinizi yapabilirsiniz. Harcama yaptıktan 30 gün sonra ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca banka sizlere 12 ay vadeli olarak da taksitli nakit avans limiti sunacaktır.