Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, tekrar üniversite okumaya karar verdi. 2 üniversite bitiren Musk'ın yeni hedefiyse Teksas Teknoloji ve Bilim Üniversitesi..

Gözden kaçırmayın

Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar! Watsons Arapça Kataloğuna Tepki Büyüyor! Boykot Başlayınca Geri Adım Attılar!

Tesla ile SpaceX şirketlerinin kurucusu ve aynı zamanda  kişisel serveti 288.6 milyar dolarla dünyanın en zengin insanı unvanı olan Elon Musk, sosyal medya hesabından yeniden bir üniversite daha okumaya karar verdiğini açıkladı.

Elon Musk

Queen's Üniversitesi'ni bitiren ve ardından Pennsylvania Üniversitesi'nden de mezun olan Elon Musk, eğitim hayatını 1997 yılında tamamlamış ve iş hayatına adım atmıştı. Yeni bir Tweet atan Musk, 3. üniversiteyi okumaya karar verdiğini ve bu üniversitenin de Teksas Teknoloji ve Bilim Üniversitesi olacağını yazdı. Yeni üniversitesi için 'Destansı ürünlere sahip olacak' ifadelerini kullanan Musk'ın ne zaman okula başlayacağı ile ilgili bir açıklaması olmadı.