PTT resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre emekli ile çalışanlar da dahil olmak üzere 40.000 TL para alınması Mümkün olacak

Elinizi Çabuk Tutun! PTT; Ev Hanımı, Emekli, Çalışan Dahil Herkese 40.000 TL Dağıtıyor. PTT resmi internet sayfası üzerinden yapılan son dakika açıklamasına göre emekli ile çalışanlar da dahil olmak üzere 40.000 TL para alınması Mümkün olacak. Ev hanımı ve öğrencileri de yakından ilgilendiren PTT’nin bu son dakika haberi, SMS atılarak ya da PTT şubelerinden 36 aylık vade seçeneği ile 40 bin TL'ye kadar kredi çekilebilir.

PTT 40.000 TL Kredi Başvurusu Kimler Yapabilir?

Aktif Bank ile PTT arasında imza atılan sözleşme kapsamında kredi kampanyalarında banka koşullarına uygun olan kredi notu düşük olan vatandaşlar dahil olmak üzere 18 yaşından büyük olan herkesin kredi başvurusunda bulunmaları mümkündür. Daha önce bankalardan kredi başvurusu işlemlerini yaparak kredi onayı almayan vatandaşlar, Aktif Bank ile PTT anlaşmalı bir şekilde verilecek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak suretiyle 36 aylık vade seçeneği ile ilk taksit ödemelerini de 3 aylık erteleme şekilde ödeme imkanına kavuşacak. Acil nakit ihtiyacınızın olması ya da yatırım yapma planınızın olması durumunda PTT kredisi tam da size göre.

PTT 40.000 TL Kredi Başvurusu Detayları Neler?

elinizi-cabuk-tutun-ptt-ev-hanimi-emekli-calisan-dahil-herkese-40000-tl-dagitiyor1

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Ev hanımı ile öğrenci vatandaşlar da dahil olmak üzere yurttaşların cep telefonlarının mesaj bölümüne girdikten sonra kredi yazdıktan sonra boşluk bırakıp kendi kimlik numaralarını yazıp 3050 numarasını göndermeleri yeterlidir. Yapılacak bu başvuru sonrasında banka, 5 dakika içinde kredi onay verecek. Kredi onayının alınmasından sonra gerek PTT şubelerine giderek gerekse de PTT mobil bankacılık uygulamaları üzerinden ona verilen kredinin çekilmesi mümkündür.