Ekonomi

Elinize Kimliğini Alıp Ziraat Bankasına Gidenlere 50000 TL Ödeme Yapılıyor!

Ziraat Bankası şubelerine giderek, 50000 TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen kişilere banka Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir duyuru paylaşıldı.

Sondakika: Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen bireysel müşteriler için düşük faiz oranları ile birlikte krediler verileceği duyuruldu. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için aynı dakika içerisinde hesaplarına ödemeler verilecek ve 50000 TL krediler sadece bireysel müşterilere verilmektedir.

Sadece kimliğinizi alarak…

Sadece kimliğinizi alarak en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek de başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyasına, bankanın resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan kredi duyurusunda, özellikle bireysel müşterilerin, emekli ve çalışıyor olması durumunda ihtiyaç kredisi alabileceğini söylemek istiyoruz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalarda, size en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunursanız hemen aynı dakika içerisinde sonuç size verilir ve şube yetkisi onayında sizlere 50000 TL gelir belgesiz kredi kullandırılmaktadır.

Emekli olan vatandaşlar…

Emekli olan vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa öncelikli olarak Ziraat Bankasına, emekli maaşını taşıması isteniyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankasına taşıdıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirerek, hemen aynı gün içinde kredi ödemesi alabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda ise sigortalılık maaşlarına şartlara uygun olması durumunda hemen aynı gün içinde ödeme verileceği açıklandı.