Kerem Bursin'in yakınlaştığı iddia edilen Elif Gökalp kimdir merak konusu oldu. Elif Gökalp sevgilisi kim? Elif Gökalp ile Kerem Bursin aşk mı yaşıyor? Elif Gökalp kimdir? Elif Gökalp nereli? Elif Gökalp kaç yaşında? Elif Gökalp ne mezunu?Elif Gökalp hangi okuldan mezun? Elif Gökalp ne iş yapıyor? Elif Gökalp hangi takımlı?

Kerem Bursin'in Hande Erçel ile ayrıldıktan sonra adı spor spikeri Elif Gökalp ile anıldı. İddialara göre Elif Gökalp ile Kerem Bursin yakınlaşmaya başladı ve aralarında bir ilişki başladı.

Peki Elif Gökalp kimdir? Elif Gökalp nereli? Elif Gökalp kaç yaşında? Elif Gökalp ne mezunu? Elif Gökalp sevgilisi kim?

Hande Erçel'in Atasay'ın sahibi ile yakınlaşması sonrası Kerem Bursin'in de adı spor spikeri Elif Gökalp ile anıldı.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Kerem Bursin'in ajansı bu ilişkiyi yalanlasa da Elif Gökalp kimdir merak edildi. 

Elif Gökalp Kimdir?

s-e2c6fcf8d0244373911c32088277c60792e5499d

27 Aralık 1995 İstanbul doğumludur. beIN SPORTS Türkiye'de spor spikerliği yapmaktadır.

İstek Özel Kemal Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünü bitirmiştir. Elif Gökalp daha sonra da İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümünde girmiştir.

2019 yılından beri beIN Sports kanalında beIN Wellness adlı programı sunmaktadır. Elif Gökalp ayrıca yine aynı kanal olan beIN SPORTS HD1 ekranlarında Kolaysa Anlat adlı yarışmayı sunmaktadır.