Kiralık Aşk dizisi ile ünlenen Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim ile Bu Gece programında samimi itiraflarda bulunmuştu. 

Barış Arduç ile birlikte rol aldığı Kiralık Aşk dizisi ile iki genç ismin de hayatları değişmişti. Elçin Sangu da tıpkı Barış Arduç gibi dizindeki Defne rolü ile büyük bir hayran kitlesi yakalamıştı. Sangu güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmişti.

Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim ile Bu Gece programında samimi bir itirafta bulundu. Sangu programda "Sektörden silinmesini istediğim isimler var. Asla beraber çalışmam yolda görsem yolumu değiştiririm. Bu insanlar neden bu kadar kazanıyor dediğim insanlar var" demişti. 

Geçtiğimiz günlerde muhabirlere yakalanan Sangu bu sözleri yeniledi ve sözlerimin arkasındayım dedi. Sangu'nun bu sözleri kimin için söylediği merak edilmişti. O sözler Fahriye Evcen için çıktı!

Magazin yorumcuları Elçin Sangu'nun bu sözleri bir dönem Kurt Seyit ve Şura dizisinde beraber rol aldığı Fahriye Evcen için söylediği iddia etti.

O dönem Fahriye Evcen ile Elçin Sangu sette kavga etmiş Fahriye Evcen, Elçin Sangu'yu ağlamıştı. Dizinin ödüllü yönetmeni Hilal Saral'da bu kavgalardan çok sıkılmıştı.