Ekrem İmamoğlu İstanbul'luları uyardı! Güneşe aldanmayın. Yoğun kar fırtınası yarın başlıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İstanbulluları uyardı.

Aybar Kart Fırtınası tüm Türkiye'yi beklenildiği üzere etkisi altına aldı. Dün ve bugün süren yoğun kar yağışı özellikle İstanbullulara zor anlar yaşattı. 

Uyandıklarına bembeyaz bir görüntüyle karşılaşan İstanbullular bugün öğeleden sonra itibariyle güneşin açmasıyla şoka uğradı.

Gözden kaçırmayın

Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar! Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar!

Bugün açan güneş ve ısınan hava vatandaşların aklınıb karıştırdı. Kar fırtınası bitti mi derken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan önemli bir son dakika uyarısı yapıldı.

Ekrem İmamoğlu attığı tweet ile İstanbul'luları uyardı. Yarın yani 12 Mart 2022 Cumartesi günü İstanbulluları yoğun bir kar yağışı bekliyor.

YARIN EN KRİTİK GÜN! DIŞARIYA ÇIKMAYIN!

İmamoğlu tweetinde "İstanbul’daki kar yağışında en kritik gün Cumartesi. Meteorolojik verilere göre, 2 günde yağan kar kadar yağış Cumartesi günü yağacak ve hava daha da soğuyacak. Yağışın zaman zaman azalmasına, havanın açılmasına aldırmayın, zorunda olmadıkça özel araçlarınızla trafiğe çıkmayınız." ifadelerini kullandı.